Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?


Haber Tarihi : 19 Mar 2020 19:08

FOX TV ekranlarında her perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelen uyarlama dram dizisi Mucize Doktor'da Ali'nin babası kimdir sorusu yanıtını buldu. Taner Ölmez'in başrol olduğu yapımda Ali Vefa'nın babası gerçek adı asıl ismi nedir, karakteri hangi oyuncu oynuyor kim canlandırıyor diye merak eden seyirciler için tüm detayları aktarıyoruz. Bu role can veren oyuncu kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? İşte bütün detaylar...  mucize doktor alinin babası gerçek adı kimdir hangi oyuncu

Oyuncu kadrosunda Taner Ölmez'e Sinem Ünsal, Onur Tuna, Hayal Köseoğlu, Özge Özder, Hazal Türesan, Fırat Altunmeşe, Murat Aygen, Reha Özcan, Bihter Dinçel, Merve Dizdar, Korhan Herduran gibi isimlerin eşlik ettiği dizide Ali, kendisini sokağa atan babası ile yüzleşme şansını yakalıyor. Ali Vefa'nın çalıştığı hastaneye gelen babası, ana karakterin yüzleşmesi gereken büyük bir problem olarak bölüme damga vuruyor. Yaşadığı zorluklar karşısında babasından küçükken asla destek alamayan ve çok özel bir doktor olan Ali Vefa, bu meseleyle ilgilenmek yerine kimsesi olmayan bir hastayı bir anda takıntı haline getirir ve her ne kadar çevresinden uyarılar gelse de bu işin peşini bırakmaz. Çocukluğunda Ali'ye çok eziyet eden ve otistik savant sendromlu olan oğlunu asla kabullenmeyen bu adam, yavrusuna şiddet bile uygulamıştı. Abisinin vefatından da Ali'yi suçlamıştı fakat bu sefer hasta olarak kabullenmediği oğlunun karşısına çıkacak, Ali'ye mecbur olacaktır.

Mucize Doktor Ali'nin Babası Kimdir?

mucize doktor ali vefanın babası kimdir gerçek adı

Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı, yani bu karakteri canlandıran oyuncunun asıl ismi Cenan Çamyurdu'dur. 1970 doğumlu olan Çamyurdu, Gümüşhanelidir. Papatyam adlı dizide ilk kez oyunculuk deneyimini yaşayan Cenan Çamyurdu, yakın dönemde Yasemince, Kız Takımı, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Kayıp Aranıyor, Gazi, Kahramanlar, Yerden Yüksek, Yol Ayrımı, Tövbeler Tövbesi, Kurt Kanunu, Yeni Dünya, İlişki Durumu Karışık, Yaşamak Güzel Şey, Kaçın Kurası, Tatlı Küçük Yalancılar gibi yapımlarda rol aldı. Geçen bölümlerde ne oldu?

26. bölüm: Ali – Nazlı ilişkisini öğrenen Tanju, bir de üstüne Ali hakkında bir şikâyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır. Tanju, Ali’nin kafasını karıştıranın Nazlı’yla olan ilişkisi olduğunu öne sürer ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastane bu ilişkiyi onaylamayacaktır. Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Ama Ali bütün uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genç hastasına daha çok yardım edebileceği bir yöntem bulmaya çalışır.

25. bölüm: Kıvılcım’la savaşmaya karar veren Beliz, yeni kliniği tekrar açıp bir de üstüne cerrahi bölüme yeni bir asistan alınca kılıçlar yeni baştan çekilir ve bu sefer kavga iki kişinin kovulmasına kadar varır. Öte yandan yeni asistan Damla herkesin dilindedir ama kimse bu hırs küpü kıza nasıl yaklaşacağını pek bilememektedir. Ve Ali, bir hastaya söylememesi gereken bir şey söyleyince kendini tekrar Tanju’nun hedefinde bulur. Mucize Doktor Ali'nin babası kimdir, gerçek adı asıl ismi.

24. bölüm: İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırır. Bu sırada acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler.mucize doktor alinin babası kimdir mucize doktor alinin babası gerçek adı mucize doktor ali vefanın babası hangi oyuncu
Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...

Cem Gürdeniz Aydınlık Gazetesinden Neden Ayrıldı?

Aydınlık gazetesinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Cem Gürdeniz Aydınlık gazetesinden neden ayrıldı?

25 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

25 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 25.05.2020 Pazartesi günü reytinglerde hangi kanal birinci oldu? İşte sıralama...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!