Maybelline


Haber Tarihi : 25 Mar 2020 16:28

1913 yılında ilk makyaj ürünü olan maskarayı piyasaya süren Maybelline merkezi New York’ta bulunmaktadır. Dünya çapında en çok kullanılan ve kadınlar tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almayı başarmış bir markadır. Yakalamış olduğu kalite seviyesi ve yenilikçi yönü ile varlığını devam ettiren marka tüketicilere profesyonel ürünler sunmaktadır. Ürünlerinin kaliteli olması ile kadınların beğenisini kazanan Maybelline profesyonel makyaj uzmanları tarafından da tercih edilen bir markadır. Kusursuz bir makyaj isteyenler için gerekli tüm alternatif ürünlere sahiptir.

Maybelline Makyaj Ürünleri

Maybelline makyaj ürünleri ile doğal ve kusursuz bir gürünüm elde edebilirsiniz. Maybelline kaliteli ürünleri ile birçok kadının tercihleri arasındadır. Birbirinden farklı renk tonları ile fark yaratan ürünleri ile kusursuz bir makyajda gereken bütün unsurları içinde barındırıyor. Makyaj ürünlerinde kalite son derece önemlidir. Sağlığınıza zarar vermeyecek marka seçiminde bulunmak yararınıza olacaktır. Saatlerce yüzünüzde bulunması bunun en önemli sebebidir. Maybelline’de içeriğinde bulunan malzemelerin kalitesi ve sağlığa zarar vermemesi ile gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir markadır. Bütün makyaj ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. https://www.kozmela.com/maybelline sayfasından bu ürünü inceleyebilirsiniz.
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!