Yüzük


Haber Tarihi : 25 Mar 2020 16:31

Sevenlerin birbirlerine verdikleri söz kadar değerlidir yüzükler. Bundan dolayı da sevgililer açısından yüzükler her zaman favori hediye olarak tanımlanmaktadır. Yüzük çok eski dönemlerden bu yana sevginin ve sadakatin simgesi olarak biliniyor. Bundan dolayı da evliliklerde, nişanlarda ve sözlerde en çok ön plana çıkan takı her zaman yüzükler oluyor. Yüzüklerin sadece sevgililer arasında alınan bir hediye olarak düşünülmemesi gerekiyor. Anneler gününde dahi yüzüklerin favori hediye seçeneği olarak karşımıza çıktığı da biliniyor.

Yüzükler günümüz itibariyle pek çok farklı madenden üretilebiliyor. Bu kapsamda altın yüzük modelleri en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında yer alıyor. Yine pırlanta yüzükleri de her zaman favori olan yüzük modelleri arasında yer alıyor. Sadece bu kadar mı? Safir taştan yapılma yüzükler, zümrüt yüzükleri de son zamanların favori yüzükleri olarak karşımıza çıkıyor.

Tektaş Yüzükler

Yakın zamanın en çok ön plana çıkan yüzük modelleri arasında şüphesiz tektaş yüzükler ilk sırada yer alıyor. Kadınlar açısından önemli bir zaaf olarak da görülen tektaşlar her zaman kadınların gönlünü fethetmenin altın anahtarı olarak da görülüyor. Bundan dolayı evlilik yıldönümlerinde ya da sevgililer gününde en çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında elbette ki tektaş yüzükler de yer alıyor. Siz de birbirinden şık tektaş yüzük modellerini incelemeyi isterseniz; https://www.lizaypirlanta.com/yuzuk sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!