25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?


Haber Tarihi : 25 Mar 2020 22:14 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Mar 2020 10:29

25 Mart 2020 Çarşamba akşamı reytinglerde kıyasıya bir rekabet yaşandı. Koronavirüs salgını yüzünden eve kitlenen Türkiye, yine ekran başında önemli bir zaman geçirdi. ATV'nin iddialı dönem dizisi Kuruluş Osman ile katıldığı yarışta TRT 1 dram dizisi Benim Adım Melek adlı dizisiyle rekabete dahil oldu. Salgın yüzünden dizi çekimlerini tatil eden TV8 ise bu hafta Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrol olduğu Doğduğun Ev Kaderindir adlı yapımı yayınlamadı ve Survivor ile reyting yarışındaki yerini aldı. Anlat Bakalım oyununun oynandığı ve Acun ile Sercan Yıldırım'ın ayak tenisi kapışmasını ekrana taşıyan Survivor, her zaman olduğu gibi bu hafta da önemli bir izlenme oranı elde etti. 25 mart 2020 reyting sonuçları

FOX TV ise İlker Kaleli'nin başrolde yer aldığı uyarlama dizisi Öğretmen ile zirve için mücadele etti. Gülse Birsel'in kaleminden çıkan Jet Sosyete'yi yayınlayan Star TV, sinema filmi ile rekabete dahil olan Kanal D ve Show TV de seyirciye eğlenceli yapımlar sunmaya çalıştı. Salgın gelişmelerini takip etmek isteyen halk, başta Fatih Portakal ile FOX Ana Haber olmak üzere çeşitli haber yayınlarına da ilgi gösterdi. 25 Mart 2020 Çarşamba günü reyting sonuçlarında hangi dizi kaçıncı oldu, hangi yapım ne kadar izlendi diye merak ediyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz: İŞTE SONUÇLAR:

25 mart 2020 çarşamba reytingleri

GEÇEN ÇARŞAMBANIN SONUÇLARI ŞU ŞEKİLDEYDİ:

reyting sonuçları

DİPNOT: Alınan karar nedeniyle sadece ilk 10 programın listesi paylaşılıyor.25 mart 2020 reyting sonuçları 25 mart 2020 çarşamba rating sonuçları
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!