25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?


Haber Tarihi : 25 Mar 2020 22:14 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Mar 2020 10:29

25 Mart 2020 Çarşamba akşamı reytinglerde kıyasıya bir rekabet yaşandı. Koronavirüs salgını yüzünden eve kitlenen Türkiye, yine ekran başında önemli bir zaman geçirdi. ATV'nin iddialı dönem dizisi Kuruluş Osman ile katıldığı yarışta TRT 1 dram dizisi Benim Adım Melek adlı dizisiyle rekabete dahil oldu. Salgın yüzünden dizi çekimlerini tatil eden TV8 ise bu hafta Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrol olduğu Doğduğun Ev Kaderindir adlı yapımı yayınlamadı ve Survivor ile reyting yarışındaki yerini aldı. Anlat Bakalım oyununun oynandığı ve Acun ile Sercan Yıldırım'ın ayak tenisi kapışmasını ekrana taşıyan Survivor, her zaman olduğu gibi bu hafta da önemli bir izlenme oranı elde etti. 25 mart 2020 reyting sonuçları

FOX TV ise İlker Kaleli'nin başrolde yer aldığı uyarlama dizisi Öğretmen ile zirve için mücadele etti. Gülse Birsel'in kaleminden çıkan Jet Sosyete'yi yayınlayan Star TV, sinema filmi ile rekabete dahil olan Kanal D ve Show TV de seyirciye eğlenceli yapımlar sunmaya çalıştı. Salgın gelişmelerini takip etmek isteyen halk, başta Fatih Portakal ile FOX Ana Haber olmak üzere çeşitli haber yayınlarına da ilgi gösterdi. 25 Mart 2020 Çarşamba günü reyting sonuçlarında hangi dizi kaçıncı oldu, hangi yapım ne kadar izlendi diye merak ediyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz: İŞTE SONUÇLAR:

25 mart 2020 çarşamba reytingleri

GEÇEN ÇARŞAMBANIN SONUÇLARI ŞU ŞEKİLDEYDİ:

reyting sonuçları

DİPNOT: Alınan karar nedeniyle sadece ilk 10 programın listesi paylaşılıyor.25 mart 2020 reyting sonuçları 25 mart 2020 çarşamba rating sonuçları
Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..

Mehmet Demirkol beIN Sports'tan Ayrıldı

beIN Medya bünyesindeki beIN Sports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Mehmet Demirkol kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Portakal FOX TV'den Ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı. Taraflar konu hakkında açıklama yaptı.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Kadın Pantolon Modelleri

Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri

Sprey Boya Çeşitleri

Under Armour Ayakkabı Seçimi

Kopenhag Başakşehir Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

Kopenhag Başakşehir maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda? Rövanş maçı nasıl izlenir, canlı yayınlayan kanallar hangileri?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!