Badem Şekeri Hangi Köyde Çekildi Konum Adres İlçe Şehir

FOX TV'de yayınlanan televizyon filmi Badem Şekeri hangi köyde çekildi? Çekim yeri konum adres ilçe şehir bilgileri, Delice nerede geçiyor?


Haber Tarihi : 20 Nis 2020 19:53

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve televizyon filmi serisi olarak hayatımıza giren Badem Şekeri hangi köyde çekildi sorusu izleyenlerin en merak ettiği konulardan biri oldu. Sık sık televizyonda yayınlanan ve izleyenlere eğlenceli anlar yaşatan yapım, çekim yerleri, köy manzaraları ve doğal güzellikleri yansıtan sahneleri ile Badem Şekeri nerede çekiliyor, çekim yeri adres ve konum bilgileri, hangi şehirde ilçede kasabada geçiyor gibi soruların yanıtlarını sizler için derledik.  badem şekeri hangi köyde çekildi ilçede şehirde neresi

Uzmanlığını tamamladıktan sonra mecburi hizmetini yerine getirmek için Yozgat'ın bir ilçesindeki hastanede çalışmak için yola çıkan Doktor Mehmet, hiç ummadığı sürprizlerle karşılaşır. Aşağı Delice Köyü'nün muhtarı Bahri, köye doktor getirme vaadi vermiş ve bu sayede seçimi kazanmıştır. Fakat bir türlü köye vadettiği doktoru getirmeyi başaramamıştır. Tam umudunu kaybetmek üzereyken Aşağı Delice Köyü'nün kızı Ayşe, muhtarın imdadına yetişir. Devlet onlara bir doktor yollamadığı için onlar kendilerine bir doktor bulmayı tercih ederler ve Mehmet'i kaçırırlar. Mehmet kaçırıldığını anladıktan sonra derdini anlatmak istese de çabaları bir türlü sonuç vermez. İşte böyle eğlenceli bir öykünün işlendiği Badem Şekeri hangi köyde çekildi, filmin çekim yeri neresi?

Badem Şekeri Hangi Şehirde Çekildi?

badem şekeri hangi şehirde çekildi nerede köyde konum adres

Filmin çekimleri Marmara Bölgesi'nin doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden biri olan Çanakkale'de yapıldı. Çanakkale'de yapılan çekimler için Ayvacık ilçesinde bulunan Çamkalabak ve Behramkale'de set kuruldu. Bektaş Köyü, Assos, Kaşkaya gibi mekanların da yoğun olarak kullanıldığı filmde kurgu gereği adlandırılan Aşağı Delice Köyü ise gerçekte var olan bir köy değil. Bu köyü kapsayan sahneler ise sıralanmış olan yerlerde gerçekleştirildi.

İlk filmi televizyonda ilk kez 18 Temmuz 2017'de yayınlanan Badem Şekeri'nin 2 ve 3 numaralı filmleri de izleyenlere servis edilmişti. Filmin başrol oyuncuları arasında Burcu Özberk ile Alper Saldıran yer alıyor. badem şekeri nerede çekildi

Oyuncular hakkında:

Alper Saldıran, 16 Eylül 1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Turizm lisesi 1. sınıfta, otel stajını tamamlarken, gelen reklam teklifiyle kamerayla tanıştı. Liseden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü'ne geçiş yaptı ancak okulunun ikinci yılında oyunculuk üzerine eğitim almaya karar verdi ve okulu bırakıp Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne burslu olarak başladı. Üniversite döneminde, Turgut Özakman'ın “Fehim Paşa Konağı” adlı oyununda Yusuf karakterini canlandırdı; bu rolüyle Üniversiteler-arası tiyatro yarışmasında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı. Alper Saldıran, Kalbim Ege'de Kaldı Mustafa, Beni Böyle Sev, İnsanlar Alemi, Sağ Salim, Böyle Bitmesin, Mavi Kelebekler, Anadolu Kartalları, Misafir, Yerden Yüksek, Melekler Korusun, Derman, Hüzün Dolayısıyla Kapalıyız, Kara İnci, Bir Dilim Aşk gibi yapımlarda yer aldı. Badem Şekeri hangi köyde şehirde çekildi nerede çekiliyor çekim yeri neresi ilçe konum adres bilgileri. Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde Erdem karakterine hayat veren Alper Saldıran, 1.79 metre boyunda, 75 kilo ve Başak burcudur.

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 yılında Eskişehir'de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okuduğu dönemde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Ayşe karakterine hayat veren Burcu Özberk, 1,62 metre boyunda, 53 kilo ve Yay burcudur. Badem Şekeri hangi köyde çekildi sorusunun yanıtı bu içerikte sizlerle paylaşıldı.badem şekeri filmi nerede çekildi badem şekeri hangi köyde çekiliyor badem şekeri filmi nerede geçiyor badem şekeri aşağı delice köyü nerede badem şekeri hangi ilçede çekimleri yapıldı badem şekeri çekim yeri konum adres
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!