Candaş Tolga Işık Posta Gazetesinden Neden Ayrıldı?

Demirören Medya bünyesindeki Posta'da şok ayrılık! Candaş Tolga Işık Posta Gazetesinden neden ayrıldı?


Haber Tarihi : 21 Nis 2020 18:36

Medya dünyasında sürpriz bir gelişme yaşandı. 14 yıldır Posta Gazetesi'nde köşe yazıları kaleme alan Candaş Tolga Işık, Posta yönetimi ile karşılıklı anlaşarak gazeteden ayrıldı.

Yazarlığın yanı sıra, çok sayıda özel haber, röportaj ve manşet haberine imza atan Candaş Tolga Işık'ın gazete ile aniden yollarını ayırması Demirören Medya Grubu içerisinde şaşkınlıkla karşılandı.

Candaş Tolga Işık Posta'dan Neden Ayrıldı?

candaş tolga ışık posta gazetesinden niye ayrıldı

Görevinden ayrılmasıyla ilgili SuperHaber'e açıklamalarda bulunan Işık, "Yazılarımın kimi gazeteye giriyordu, kimi girmiyordu. Ben siyasi olarak taraf tutan bir gazeteci hiçbir zaman olmadım. İktidara da muhalefete de hep eşit durdum. Ama yürütemedik karşılıklı konuşarak yolları ayırdık." ifadelerini kullandı.  Kafa, Fitbol, #tarih gibi dergilerin sahibi olan Candaş Tolga Işık, Kafa Radyo'nun da kurucuları arasında. Kripto Odası adlı radyo programında Güçlü Mete ile birlikte gündemi değerlendiren Işık ayrıca YouTube'da yayınlanan Kırmızı Çizgi Fitbol programının da yorumcuları arasında.

Geçtiğimiz dönemde Doğan Medya Grubu bünyesinde yer alan Posta, Ziraat Bankası'ndan çekilen kredi ile Demirören Medya Grubu tarafından satın alınmıştı. 

Kaynak: gazeteciler.comcandaş tolga ışık postadan niye ayrıldı
Pırlanta Bileklik

Su Yolu Bileklik

Fenerbahçe Trabzonspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

25.10.2020 Fenerbahçe Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? FB - TS uydu, frekans bilgileri.

Erzurumspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

24.10.2020 BB Erzurumspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda? Erzurum GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Frekans uydu...

Villarreal Sivasspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

22.10.2020 Villarreal Sivasspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir, maç linki canlı yayın hangi kanalda? Hotbird uydusunda...

Leipzig Başakşehir Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.10.2020 Leipzig Başakşehir şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Şampiyonlar Ligi maçı hangi kanalda, maç linki nasıl izlenir?

Fenerbahçe Karagümrük Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

3 Ekim 2020 Cumartesi Fenerbahçe Karagümrük şifresiz veren yabancı kanallar. FB Fatih Karagümrük maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!