Aşk 101 Necdet Kimdir Okul Müdürü Gerçek Adı

Netflix dizisi Aşk 101 Necdet kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Aşk 101 okul müdürü Necdet Bey gerçek adı hoca asıl ismi nereli?


Haber Tarihi : 26 Nis 2020 14:04 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Nis 2020 14:44

Netflix'in yeni gençlik dizisi projesi yayınlandığı ilk gün itibariyle büyük bir ilgi gördü. Sadece fragmanıyla bile ses getirmeyi başaran dizide Aşk 101 Necdet kimdir sorusunun yanıtı da belli oldu. Okul müdürü olarak izlediğimiz Necdet Hoca karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Genç ve usta oyuncuların bir araya geldiği ve geniş kadrosuyla olduğu kadar eğlenceli öyküsüyle de seyirciyi ekrana bağlayan dizide Aşk 101 Necdet gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı? aşk 101 necdet gerçek adı okul müdürü kimdir hangi oyuncu

Yurt dışında Love 101 adıyla yayınlanan Ay Yapım imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Tuğba Ünsal, Bade İşçil, Kubilay Aka, Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Selahattin Paşalı gibi isimler yer alıyor. Son derece problemli bir gençlik geçiren bir grup gencin öyküsünü işleyen dizide öne çıkan karakterlerden birisi de hiç şüphe yok ki Necdet oldu. Dizide Tepebaşı Anadolu Lisesi'nin okul müdürü olarak izlediğimiz Necdet karakterini kim canlandırdığı seyircilerin merak ettiği konulardan biri oldu. 

Aşk 101 Necdet'i Kim Oynuyor?

aşk 101 necdet kimdir hangi oyuncu

Aşk 101 Necdet gerçek ismi, yani bu karaktere can veren oyuncunun asıl adı Müfit Kayacan'dır. Son zamanlarda rol aldığı başarılı yapımlarla dikkat çeken usta oyuncu, şu an Blutv'de her cuma akşamı yeni bölümü ile yayınlanan Alef dizisinde de rol alıyor. 17 Ocak 1959 tarihinde dünyaya gelen 61 yaşındaki deneyimli oyuncu, 1983 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdürüyor. Alef'in Arap'ı olarak izlediğimiz başarılı isim, Blutv'nin bir diğer iddialı yapımı Bartu Ben'de ise Bartu'nun dayısı olarak karşımıza çıkmıştı. Show TV'de yayınlanan fakat ekran ömrü kısa olan Zemheri dizisinde Yaşar'a can veren usta oyuncu, Aşk Ağlatır'da Yıldırım, Yüzleşme'de ise Selim olarak karşımıza çıktı. Kaş doğumlu olan Müfit Kayacan, yakın dönemde Cesur ve Güzel, Tutsak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Adı Zehra, Şubat, Aşk Yeniden gibi yapımlarda da boy gösterdi. Başarılı isim aynı zamanda pek çok tiyatro oyununda da rol aldı. 

aşk 101 necdet kimdir aşk 101 necdet gerçek ismi aşk 101 dizisindeki müdür hangi oyuncu aşk 101 necdet hoca gerçek adı
Kulak Üstü Kulaklık

Well Dermo Cilt Bakım Ürünleri

Tulum Modelleri Sizlerle

Fenerbahçe Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

29.11.2020 Fenerbahçe Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda maç linki canlı yayın nasıl izlenir? FB BJK frekans, kanal bilgi

Rizespor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

28.11.2020 Çaykur Rizespor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Rize GS uydu, frekans bilgileri.

Galatasaray Kayserispor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

23.11.2020 Galatasaray Kayserispor şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? GS Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Başakşehir Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Beşiktaş Başakşehir şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? BJK İBFK hangi uyduda frekansta?

Gençlerbirliği Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Gençlerbirliği Fenerbahçe şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? GB - FB hangi uyduda frekansta?

Sivasspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

08.11.2020 Sivasspor Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Sivas GS yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nerede...

Fenerbahçe Konyaspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

07.11.2020 Fenerbahçe Konyaspor şifresiz nasıl izlenir? FB Konya yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Maç linki canlı yayın nerede...

Başakşehir Manchester United Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

04.11.2020 Başakşehir Manchester United şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda frekansta?

Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

02.11.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz nasıl izlenir? FB Antalya hangi yabancı kanalda, uyduda, maç linki canlı yayın nerede?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!