Evde Hareket Zamanı Sunucusu Kimdir? Hangi Eğitmen Sunuyor?

Star TV'de yayınlanan Evde Hareket Zamanı sunucusu kimdir, hangi spor eğitmeni sunuyor? Spikerin adı nedir nereli kaç yaşında?


Haber Tarihi : 27 Nis 2020 19:52

Star TV ekranlarında yepyeni bir program başladı. Çin'in Wuhan kentinde başlayan ve bütün dünyayı etkisi altına alan, Mart ayından itibaren Türkiye'yi de eve kitleyen yeni tip koronavirüs salgını yüzünden hareketlilik azaldı. İnsanlar spor salonlarına gidememeye, yürüyüşe çıkamamaya başladı. Tam bu noktada Star TV yeni bir programla evde hareketi teşvik etmeye çalışıyor. Evde Hareket Zamanı sunucusu kimdir, programı kim sunuyor, hangi eğitmen - spor hocası programda görev alıyor? Spiker kaç yaşında, nereli? evde hareket zamanı sunucusu kimdir hangi spiker sunuyor

Evde olduğumuz bu günlerde siz de hareketsiz kalmaktan ve kilo almaktan mı şikayetçisiniz? Fazlalıklarınızdan kurtulmak ve yaza fit girmek istemez misiniz? Artık spor yapmak çok kolay, hem de evinizin konforunda! Antrenör ve egzersiz eğitmeni Ebru Karaduman, hafta içi her gün Star TV ekranlarından evlerinize konuk oluyor… Ebru Karaduman; yaptıracağı farklı egzersiz programlarıyla evde doğru şekilde spor yapmanızı sağlarken, eğlendirecek ve sağlıklı yaşam tüyolarını sizlerle paylaşacak.

Ebru Karaduman Kimdir?

evde hareket zamanı sunucusu kimdir nereli kaç yaşında

Karaduman resmi web sitesinde kendisini şu şekilde anlatıyor:

2 Kasım 1986 yılında İstanbul’da doğdum. Çok hareketli bir çocuk olduğum için 3 yaşında annem tarafından Cimnastiğe yönlendirildim ve 17 yıl profesyonel olarak Artistik Cimnastik yaptım. Uluslararası turnuvalarda ülkemi başarı ile temsil etmiş Milli bir Sporcuyum.

2004 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Cimnastik Antrenörlüğü bölümüne başladım. Okul yıllarım boyunca birçok özel okul ve kulüpte cimnastik antrenörü olarak görev aldım. 2008 yılında üniversiteden mezun olur olmaz, tüm çocuklar spora cimnastik ile başlamalı ve ben farklı projeler yaratıp girişimlerde bulunmalıyım diyerek, 2009 yılı Ocak ayında Ebru Karaduman Beden Atölyesi’ ni kurdum. Üniversiteyi bitirip hemen arkasından işini kurmuş genç bir kadın girişimci olarak, eğitim hayatıma hiç ara vermedim, kendime ve kariyerime fayda sağlayacak birçok eğitime katıldım ve katılmaya devam ediyorum. Bu eğitimler sayesinde Beden Atölyesi dışında da birçok işi severek yapıyorum. Çünkü rutin olmayı sevmiyorum, bileğimde hep farklı bilezikler olmasını ve bunlar sayesinde 7’den 70’e herkese dokunabilmeyi seviyorum.

Aktif olarak artistik cimnastik milli hakemliğimi sürdürüyorum. Sporculuktan hakemliğe transfer olmak bambaşka bir duygu. Hakemlik masasında çoğu zaman, mayomu giyip minderlerin üzerine koşmak istiyorum:) Çok severek yaptığım diğer bir işim ise profesyonel sporulara koçluk yaparak, sporculuk kariyerlerine farkında olarak devam etmelerini sağlamak. Bir de kamera önünde olmaktan ve bilgilerimi aktarmaktan son derece keyif alıyorum. TRT 3 Spor, Bloomberg HT , Sports Tv ekranlarında uzun soluklu projelerde egzersiz uzmanı ve sunucu olarak yer aldım. Sayısız dergi, web sitesi, gazete vb. mecralarda çocuk ve yetişkinlere yönelik spora dair bilgilendirici yazılar yazdım ve yazmaya devam ediyorum. Bunların dışında son yıllarda gelişen digital platform ayak uydurmassam olmaz diyerek bir youtube kanalı açtım. Kanalımda önceliği cimnastik olan eğitici, öğretici, bilgilendirici ve motive edici paylaşımlar ile spor severlerle buluşuyorum.evde hareket zamanı sunucusu kim evde hareket zamanı kim sunuyor
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!