Survivor 2020 Hangi Şehirde Çekiliyor? Ada Nehir Nerede?

Acun Ilıcalı'nın hem yapımcısı hem sunucusu olduğu Survivor 2020 hangi şehirde çekiliyor? Dominik'teki adanın nehirin adı nedir? Çekim yeri.


Haber Tarihi : 03 May 2020 19:41

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sadece Türkiye'de değil, bütün dünyada ilgiyle izlenen yarışma, heyecanlı oyunlarıyla olduğu kadar doğal güzellikleri ekrana getiren görüntüleriyle de ilgi çekiyor. Peki, Acun Ilıcalı'nın fenomen haline getirdiği sevilen program Survivor 2020 hangi şehirde çekiliyor, çekim yeri nerede, yarışmacılar adada mı kalıyor, yarışmadaki nehir neresi, adı nedir? İşte bütün bilgiler... survivor 2020 hangi şehirde çekiliyor adada nehirde adı nedir

Ünlüler ile Gönüllüler takımlarının kıyasıya mücadelesini ekrana getiren ve çeyrek finale doğru yürüyüşün başladığı Survivor 2020'de heyecan her geçen gün artıyor. İki takımın da yedişer kişi kaldığı yarışmada, bu hafta bir kişi daha elenecek. Koronavirüs salgını yüzünden Türk televizyonlarındaki pek çok yapımın sete ara vermesi sebebiyle seyircilerin yoğun ilgi göstermesi, Survivor'un haftada yedi güne çıkmasına sebep olmuştu. Neredeyse her televizyon izleyicisinin büyük ilgi gösterdiği yarışmanın nerede çekiliyor olduğu da merak konusu oldu.

Survivor 2020 Hangi Şehirde Çekiliyor?

Uzun süredir Dominik Cumhuriyeti'nde çekilen Survivor yarışması, 2020 yılında da bu ülkede çekilmeye devam ediliyor. Programın çekildiği şehir ise ülkenin en büyük ili olan La Romana.

La Romana şehrindeki devasa Chavon Nehri ise takımların kıyısında kamp yaptığı alandır. Aynı nehri, oyunlarda da görmek mümkün.

Ayrıca salgın yüzünden Türkiye'ye dönemeyen yarışmacılar, La Romana'daki lüks konut ve otellerde kalıyorlar.  Survivor 2020 Hangi Adada Çekiliyor?

survivor 2020 hangi nehirde çekiliyor şehir

Yarışma, bu sezon ilk bölümler dışında adada çekilmedi. Genel olarak nehir kenarındaki kamplarda ve platform alanlarında çekildiğini söylemek mümkün.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!