Hababam Sınıfı Yeniden Hangi Okulda Çekildi Lise Nerede?

Hababam Sınıfı Yeniden hangi okulda çekildi, çekimler hangi şehirde ilçede yapıldı? 2019 2020 Hababam Sınıfı Yeniden nerede geçiyor?


Haber Tarihi : 11 May 2020 14:17

Üçüncü kuşak Hababam Sınıfı filmi 2019 senesinde gösterime girmişti. Kemal Sunal, Tarık Akan, Şener Şen, Halit Akçatepeli efsane kadronun ardından Şafak Sezer, Mehmet Ali Alabora, Mehmet Ali Erbil, Peker Açıkalın gibi isimlerin rol aldığı ikinci kuşak filmi sonrasında hasret epey artmıştı. Geçtiğimiz sene ise görece mütevazı bir kadro ile Rıfat Ilgaz'ın ölümsüz eserinden uyarlanan filmin yeni kuşak oyuncuları izleyenlerle buluştu. Dönem dönem Kanal D'de de ekrana gelen güldürü filmi Hababam Sınıfı Yeniden hangi okulda çekildi? Filmin çekildiği lise nerede, hangi şehirde ve ilçede yer alıyor? İşte konum ve adres bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. hababam sınıfı yeniden hangi okulda çekildi lise nerede

Hababam Sınıfı Yeniden Hangi Okulda Çekildi?

Birinci ve ikinci kuşak filmlerde Özel Çamlıca Lisesi'nin çekimleri için Adile Sultan Kasrı kullanılsa da 2019 yapımı olan sinema filminde çekimler İstanbul'da yer alan Kadıköy Lisesi'nde yapıldı. Dolayısıyla görmeye alışık olduğumuz okul sahnelerinin dışında manzaralara tanıklık ettik. 

Çekimler ise genel olarak İstanbul'un iki önemli ilçesi olan Anadolu yakasındaki Kadıköy ile Avrupa yakasındaki Fatih'te yapıldı.

hababam sınıfı yeniden nerede çekildi okul lise hangi şehirde ilçede

Hababam Sınıfı Yeniden Hakkında

Doğa Can Anafarta'nın yönetmen koltuğunda oturduğu sinema filmi, genç ve tecrübeli oyuncuları harmanlayan kadrosuyla dikkat çekti. Altan Erkekli gibi usta bir oyuncunun da kadrosunda yer aldığı yapımın oyuncuları arasında Sadi Celil Cengiz, Hande Katipoğlu, Toygan Avanoğlu, Özge Özacar, Yusuf Çim, Giray Altınok, Sami Aksu, Irmak Aydın,, Fırat Albayram, Hasan Say, Hülya Duyar, Mustafa Karaoğlu gibi isimler bulunuyor. Senaryosunu Ayşe Balıbey Tanıl ile Evren Erdoğan'ın kaleme aldığı filmin müziklerini ise Uğur Ateş yaptı. Hann Media imzalı yapımın genel öyküsü ise şu şekilde:

Yediden yetmişe herkesin adını artık bildiği Özel Çamlıca Lisesi, tekrar karma eğitime geçmiştir. Durum böyle olunca kız öğrenciler ile erkek öğrenciler arasında hem kıyasıya hem de tatlı bir rekabetin de fitili ateşlenir. Okulda yatılı eğitim görmeye başlayan kız öğrenciler ile okulun gediklisi konumundaki erkek öğrenciler ilk başlarda birbirlerine meydan okuyup atışsalar da zaman içerisinde birlik olmaya başlarlar.

Dizideki genç kadrodan ana karakterlerden birine can veren Yusuf Çim, 26 Eylül 1991 tarihinde dünyaya geldi. Fatih'te hayata gözlerini açan oyuncu aslen Giresunlu. 2009 senesinde modellik yaparak kariyerine başlayan Yusuf Çim, 2011 senesinde dahil olduğu modellik yarışmasında ikinci olarak önemli bir başarı elde etti ve adını duyurmayı başardı. Daha sonra Avea ve GS Mobil reklamlarında oynayarak ekrana çıkan yakışıklı oyuncu pek çok dizide de görev aldı. İlk oyunculuk tecrübesi olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Ezra dizisinde yer alan Çim, daha sonra Star TV'de Çilek Kokusu adlı dizide başrol olarak karşımıza çıktı ve Demet Özdemir'le birlikte hikayenin ana karakterine can verdi. 2016'da yine Star TV'de ekrana gelen Hanım Köylü'de ise Gülsim İlhan Ali ile başrolü paylaştı. Ayrıca Show TV'de Piramit adlı yapımın sunuculuğunu üstlendi. hababam sınıfı yeniden hangi lisede çekildi hababam sınıfı yeniden çekimleri nerede yapıldı
Kulak Üstü Kulaklık

Well Dermo Cilt Bakım Ürünleri

Tulum Modelleri Sizlerle

Fenerbahçe Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

29.11.2020 Fenerbahçe Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda maç linki canlı yayın nasıl izlenir? FB BJK frekans, kanal bilgi

Rizespor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

28.11.2020 Çaykur Rizespor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Rize GS uydu, frekans bilgileri.

Galatasaray Kayserispor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

23.11.2020 Galatasaray Kayserispor şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? GS Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Başakşehir Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Beşiktaş Başakşehir şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? BJK İBFK hangi uyduda frekansta?

Gençlerbirliği Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Gençlerbirliği Fenerbahçe şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? GB - FB hangi uyduda frekansta?

Sivasspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

08.11.2020 Sivasspor Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Sivas GS yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nerede...

Fenerbahçe Konyaspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

07.11.2020 Fenerbahçe Konyaspor şifresiz nasıl izlenir? FB Konya yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Maç linki canlı yayın nerede...

Başakşehir Manchester United Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

04.11.2020 Başakşehir Manchester United şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda frekansta?

Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

02.11.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz nasıl izlenir? FB Antalya hangi yabancı kanalda, uyduda, maç linki canlı yayın nerede?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!