ÖZEL HABER

Çılgın Kamp Nerede Çekildi Hangi Şehirde Ormanda Geçiyor?

FOX TV'de yayınlanan sinema filmi Çılgın Kamp nerede çekildi, çekim yeri neresi? Çılgın Kamp hangi şehirde, ormanda, ilçede geçiyor?


Haber Tarihi : 19 May 2020 17:24

FOX TV ekranlarında televizyonda ilk kez 19 Mayıs 2020 Salı akşamı yayınlanacak olan eğlenceli sinema filmi Çılgın Kamp nerede çekildi sorusu yanıtını buldu. 22.45'te Türk televizyonlarında ilk defa seyirci ile buluşacak olan film, harika bir doğa manzarası eşliğinde kamp yapan çocukların eğlenceli öyküsünü konu alıyor. Hareketli ve komik bir hikayenin işlendiği Çılgın Kamp filmi hangi şehirde çekildi, filmdeki orman nerede, Karaorman gerçekte neresi, kamp alanı konum ve adres bilgilerini sizler için derledik. çılgın kamp nerede çekildi

Aram Gülyüz ile Emir Khalilzadeh'in birlikte yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Burak Temiz, Eda Gülten, Yiğit Alp Karadayı, Murat Prosçiler, Ece Naz Mutluer, Furkan Şentürk, Hamza Yazıcı, Volkan Ünal, Özge Dolay, Baran Çağlar, Emre Şen, Sertaç Ekici, Lidya Pınar, Rahşan Fırtına, Oğulcan Kaya, Batuhan Dindar gibi isimler yer alıyor. Çocuk oyuncularla tecrübeli isimleri bir araya getiren kadrosuyla dikkat çeken filmin öyküsünü ise Seçil ve Serhat Kahveci birlikte kaleme aldı. Şu sıralar Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2'nin genç yıldızı Hamza Yazıcı'nın da filmde önemli bir karaktere can verdiğini söylemek gerekir.

Çılgın Kamp Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul'daki Başakşehir ilçesinde yapıldı. Filmde geçen Karaorman adlı bölgenin çekimleri Başakşehir İzci Kampı'nda gerçekleştirildi. Ayrıca çekim için kullanılan yerlerden birisi de Arıköy Sitesi'ydi. 

çılgın kamp hangi ormanda çekildi

Filmin öyküsünü ise şu şekilde özetlemek mümkün; aynı mahallede yaşayan fakat araları pek de iyi olmayan iki arkadaş grubunun, çılgın maceraların geçtiği bir yaz kampındaki hikayesini anlatıyor.  Diğer yandan tek amacı büyük hazineyi ele geçirmek olan Azmanlar çetesi de hapisten kaçıp kampı ele geçirmeye çalışırlar. Bu talihsiz rastlantı çocukları ve Azmanlar çetesini karşı karşıya getirince de iş başa düşer. Barış ve Savaş aralarında anlaşmaya varırlar ve Azmanlar çetesine karşı işbirliğine giderler. Küçük kafadarlar şimdi kampı onların elinden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girmeye hazırlanacaklardır.çılgın kamp hangi ormanda çekildi çılgın kamp karaorman nerede çılgın kamp çekimleri nerede yapıldı
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!