24 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

24.05.2020 reyting sonuçları belli oldu. 24 Mayıs 2020 Pazar Survivor, Çarkıfelek ne kadar izlendi? Birinci hangi kanal oldu?


Haber Tarihi : 25 May 2020 00:03 Son Düzenlenme Tarihi : 25 May 2020 11:19

Ramazan Bayramı'nın birinci, 81 ile uygulanan dört günlük sokağa çıkma yasağının ise ikinci gününde en çok izlenen yapımlar belli oldu. 24 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Pazar gününün birincisi yine şaşırtmadı. Ekranda kıyasıya bir reyting rekabetinin olduğu bayram gününde zirvenin sahibi, güne en iyi hazırlanan TV8 oldu.   Gülbin Tosun ile Ana Haber'in ardından Davaro adlı Türk filmini ve Şevkat Yerimdar adlı komedi dizisini yayınlayan FOX TV, günün iddialı kanallarından biriydi. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Çarkıfelek'in peşinden Çetin Ceviz adlı filmi yayınlayan Kanal D, Kubat'ın Safranbolu'da verdiği konseri ekrana getirdikten sonra Kolonya Cumhuriyeti ve Aramızda Kalsın'ı yayınlayan Star TV, Ana Haber'in arkasından Bizim Aile ve Yalancı Yarim'i yayınlayan Show TV, Maide'nin Altın Günü ve Pete ve Ejderhası'nı servis eden ATV ile Madagaskar ve Yeni Hayat'ı yayınlayan TRT 1; Acun Ilıcalı'nın kanalını geriden takip etti.

Önce Ersin Korkut ve Mert Öcal'lı canlı yayınla Survivor Panorama'yı ekrana getiren TV8, daha sonra bayram özel bölümü ile Survivor 2020'yi yayınladı. Programa birbirinden ünlü isimler konuk oldu. Sarp Apak, Hadise, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Bülent Serttaş, Cedi Osman, Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, Murat Dalkılıç, Yılmaz Morgül, Gupse Özay gibi ünlüleri konuk olduğu Anlat Bakalım ve futbol düellosu büyük ilgi gördü ve günün birincisi TV8 oldu.  24 Mayıs 2020 Reytingleri

24 mayıs 2020 reyting sonuçları

Geçen Haftanın Sonuçları

17 mayıs reytingleri
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!