Lezzet Düşkünleri Sunucusu Kimdir? Şef Nereli, Aşçının Adı Nedir?

TV8'in yeni programı Lezzet Düşkünleri'nin sunucusu kimdir, hangi aşçı sunuyor? Şef nereli, adı nedir?


Haber Tarihi : 25 May 2020 00:52

25 Mayıs 2020 Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelecek TV8'in yeni programı Lezzet Düşkünleri sunucusu kim sorusu yanıtını buldu. Gündüz kuşağına yeni bir renk katacak olan programı ünlü şef Gabriele Sponza sunacak. 

lezzet düşkünleri sunucusu kimdir

Hafta içi her gün 15.45'te ekrana gelecek olan program, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanacak. Survivor, O Ses Türkiye, Masterchef gibi yapımlarla reyting listesine damga vurmayı başaran TV8, yeni programıyla gündüz kuşağında da önemli bir yer edinmek istiyor. Gün ışığına çıkmayan mutfak sırrının kalmayacağı yarışmada, ikili takımlar halinde mücadele edilecek.  Beş çift, kıyasıya bir rekabet ortaya koyarak hünerlerini sergilemeye çalışacak ve evde en uzun süre kalan haftanın ödülünü almak için yarışacak. Ünlü şef Gabriele Sponza da, tecrübelerini ve bilgilerini aktaracak. Haftanın finalinde bir çift büyük ödülü kazanırken bir çift de hayallerine veda edecek. 6. günün sonunda elenen çiftin yerine ise yine çok yetenekli bir başka çift gelecek ve yarışma tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam edecek.

Lezzet Düşkünleri Sunucusu Gabriele Sponza Kimdir?

lezzet düşkünleri kim sunuyor

1982 senesinde İzmir'de dünyaya gelen Gabriele Sponza, eğitimini ABD'de yer alan Johnson and Wales Üniversitesi'ndeki Mutfak Sanatları bölümünde tamamladı. Eğitimini bitirdikten sonra Fransa'daki Tremolat ve Marsilya bölgelerindeki 3 Michelin yıldızına sahip restoranlarda profesyonel olarak çalışan ünlü şef, Türkiye'de ise Sait Halim Paşa Yalısı'ndaki Clement's Restoran'ın şefi oldu. 24Kitchen kanalında da programlar yapan Gabriele Sponza, Mutfak ve Restaurant İşletmeciliği Eğitmenliği kariyerine ilk olarak İstanbul Mutfak Sanatları Akademisi’nde başladıktan sonra, iki yıl İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümü ve Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda Eğitmen Şef olarak görev yaptı.  

tv8 lezzet düşkünleri sunucusu kimdir lezzet düşkünleri kim sunuyor lezzet düşkünlerindeki şef nereli lezzet düşkünleri aşçının adı nedir
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!