Lezzet Düşkünleri Sunucusu Kimdir? Şef Nereli, Aşçının Adı Nedir?

TV8'in yeni programı Lezzet Düşkünleri'nin sunucusu kimdir, hangi aşçı sunuyor? Şef nereli, adı nedir?


Haber Tarihi : 25 May 2020 00:52

25 Mayıs 2020 Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelecek TV8'in yeni programı Lezzet Düşkünleri sunucusu kim sorusu yanıtını buldu. Gündüz kuşağına yeni bir renk katacak olan programı ünlü şef Gabriele Sponza sunacak. 

lezzet düşkünleri sunucusu kimdir

Hafta içi her gün 15.45'te ekrana gelecek olan program, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanacak. Survivor, O Ses Türkiye, Masterchef gibi yapımlarla reyting listesine damga vurmayı başaran TV8, yeni programıyla gündüz kuşağında da önemli bir yer edinmek istiyor. Gün ışığına çıkmayan mutfak sırrının kalmayacağı yarışmada, ikili takımlar halinde mücadele edilecek.  Beş çift, kıyasıya bir rekabet ortaya koyarak hünerlerini sergilemeye çalışacak ve evde en uzun süre kalan haftanın ödülünü almak için yarışacak. Ünlü şef Gabriele Sponza da, tecrübelerini ve bilgilerini aktaracak. Haftanın finalinde bir çift büyük ödülü kazanırken bir çift de hayallerine veda edecek. 6. günün sonunda elenen çiftin yerine ise yine çok yetenekli bir başka çift gelecek ve yarışma tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam edecek.

Lezzet Düşkünleri Sunucusu Gabriele Sponza Kimdir?

lezzet düşkünleri kim sunuyor

1982 senesinde İzmir'de dünyaya gelen Gabriele Sponza, eğitimini ABD'de yer alan Johnson and Wales Üniversitesi'ndeki Mutfak Sanatları bölümünde tamamladı. Eğitimini bitirdikten sonra Fransa'daki Tremolat ve Marsilya bölgelerindeki 3 Michelin yıldızına sahip restoranlarda profesyonel olarak çalışan ünlü şef, Türkiye'de ise Sait Halim Paşa Yalısı'ndaki Clement's Restoran'ın şefi oldu. 24Kitchen kanalında da programlar yapan Gabriele Sponza, Mutfak ve Restaurant İşletmeciliği Eğitmenliği kariyerine ilk olarak İstanbul Mutfak Sanatları Akademisi’nde başladıktan sonra, iki yıl İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümü ve Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda Eğitmen Şef olarak görev yaptı.  

tv8 lezzet düşkünleri sunucusu kimdir lezzet düşkünleri kim sunuyor lezzet düşkünlerindeki şef nereli lezzet düşkünleri aşçının adı nedir
Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..

Mehmet Demirkol beIN Sports'tan Ayrıldı

beIN Medya bünyesindeki beIN Sports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Mehmet Demirkol kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Portakal FOX TV'den Ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı. Taraflar konu hakkında açıklama yaptı.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Kadın Pantolon Modelleri

Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri

Sprey Boya ÇeşitleriGörüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!