Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.


Haber Tarihi : 27 May 2020 22:00

Meraklı Filmler hesabından yayınlanan tanıtım sıra dışı bir içeriğin habercisi oldu.

Mini dizi Gün On4, “sıfırıncı bölümü” ile bir ilki gerçekleştirerek Instagram’da seyirciyle buluştu.

Karantina günlerinde birbirine dokunmadan dizi ve film yapabilmenin mümkün olduğunu gösteren “pandemik polisiye” Gün On4, durma noktasına gelen sektör için yeni bir umut ışığı.

Dizi, koronavirüs teşhisi konan ancak hastalığı evinde tedavi görerek atlatan Komiser Gazanfer ve ekibinin karantina günlerinde şüpheli bir intihar vakasının izini sürme hikayesini anlatıyor.

Muhammet Uzuner, Güneş Zavrak ve Emrullah Çakay ve daha pek çok sürpriz ismin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin, yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ otururken, yapımcılığını ise Meraklı Filmler ve Orhan Erkal üstleniyor.

gün on4 puhutv

Dizinin  “sıfırıncı bölümünün” sonunda puhutv logosunun görünmesi de projenin adresinin ücretsiz platform puhutv.com olacağını belli ediyor.

Fi, Dip, Şahsiyet ve Jet Sosyete gibi başarılı projeleriyle sektörde adından söz ettiren 3 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcıya sahip puhutv; orjinal yapımlar, popüler yerli televpuhizyon dizileri ve yabancı film kataloğunu izleyicilere ücretsiz olarak sunuyor.  Kaynak: ranini
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!