28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?


Haber Tarihi : 28 May 2020 22:05 Son Düzenlenme Tarihi : 29 May 2020 10:33

Mayıs ayının son haftasında reytinglerde yine bir durgunluk söz konusu. Pek çok dizinin sete ara vermesi sebebiyle bazı günlerde Survivor tek başına ipi göğüslemeye devam ediyor. Dominik Cumhuriyeti'nde izole bir alanda çekildiği için çekimlerine pandemi sürecinde aralıksız devam eden Survivor, 28 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında tüm kişilerde zirvenin sahibi olmayı başardı. AB grubunun birincisi ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber oldu.  28 mayıs 2020 reytingleri

28.05.2020 Perşembe reytinglerinde TV8, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'deki ayak tenisi maçı ve Anlat Bakalım yarışmalarıyla günün en çok ilgi gören yapımı olarak öne çıktı. Diğer taraftan Kanal D, Deniz Bayramoğlu ile Ana Haber'in arkasından Mekanik 2: Suikast ve Taksi 5 adlı sinema filmlerini yayınladı. ATV ise Kara Kule ve Ajan Stratton adlı yapımlarla yarışa ortak oldu. Star TV'nin Cem Yılmaz'ın sevilen filmi Gora'yı yayınladığı akşamda FOX TV ise Fatih Portakal ile Ana Haber'in peşinden Taner Ölmez'in başrol olduğu uyarlama dizi Mucize Doktor'un tekrarını ekrana getirdi. Show TV; Korkusuz Korkak ve Güldür Güldür Show'u yayınlarken TRT 1 ise Birol Güven imzalı Ev Yapımı adlı diziyi ekrana getirdi.

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 mayıs 2020 reyting sonuçları

Perşembe gününün reyting listesi en geç 12'de yayınlanır. Önceki günün reytingleri

reytingler
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!