28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?


Haber Tarihi : 28 May 2020 22:05 Son Düzenlenme Tarihi : 29 May 2020 10:33

Mayıs ayının son haftasında reytinglerde yine bir durgunluk söz konusu. Pek çok dizinin sete ara vermesi sebebiyle bazı günlerde Survivor tek başına ipi göğüslemeye devam ediyor. Dominik Cumhuriyeti'nde izole bir alanda çekildiği için çekimlerine pandemi sürecinde aralıksız devam eden Survivor, 28 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında tüm kişilerde zirvenin sahibi olmayı başardı. AB grubunun birincisi ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber oldu.  28 mayıs 2020 reytingleri

28.05.2020 Perşembe reytinglerinde TV8, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'deki ayak tenisi maçı ve Anlat Bakalım yarışmalarıyla günün en çok ilgi gören yapımı olarak öne çıktı. Diğer taraftan Kanal D, Deniz Bayramoğlu ile Ana Haber'in arkasından Mekanik 2: Suikast ve Taksi 5 adlı sinema filmlerini yayınladı. ATV ise Kara Kule ve Ajan Stratton adlı yapımlarla yarışa ortak oldu. Star TV'nin Cem Yılmaz'ın sevilen filmi Gora'yı yayınladığı akşamda FOX TV ise Fatih Portakal ile Ana Haber'in peşinden Taner Ölmez'in başrol olduğu uyarlama dizi Mucize Doktor'un tekrarını ekrana getirdi. Show TV; Korkusuz Korkak ve Güldür Güldür Show'u yayınlarken TRT 1 ise Birol Güven imzalı Ev Yapımı adlı diziyi ekrana getirdi.

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 mayıs 2020 reyting sonuçları

Perşembe gününün reyting listesi en geç 12'de yayınlanır. Önceki günün reytingleri

reytingler
Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..

Mehmet Demirkol beIN Sports'tan Ayrıldı

beIN Medya bünyesindeki beIN Sports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Mehmet Demirkol kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Portakal FOX TV'den Ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı. Taraflar konu hakkında açıklama yaptı.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Kadın Pantolon Modelleri

Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri

Sprey Boya ÇeşitleriGörüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!