30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.


Haber Tarihi : 30 May 2020 23:10 Son Düzenlenme Tarihi : 31 May 2020 10:39

Mayıs ayının son cumartesi gününde ekranda kıyasıya bir reyting yarışı vardı. Birbirinden iddialı yapımların seyirciyle buluştuğu günde şüphesiz ki en çok ilgiyi dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yayınıyla Survivor Ünlüler Gönüllüler çekmeyi başardı. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla özellikle koronavirüs salgını sonrasında ciddi bir atak yapan yarışma programı, çeyrek finale doğru adım adım ilerlenen şu günlerde reytinglerin zirvesine oynamaya devam ediyor. 30 Mayıs 2020 Cumartesi reyting sonuçları incelendiği zaman öne çıkan diğer yapımlar ise şu şekilde: 30 mayıs 2020 reyting sonuçları

Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ve başrolde yer aldığı efsane Türk filmi Vizontele'yi yayınlayan TRT 1, daha sonra Filinta dizisinin tekrarını yayınladı. Onur Tuna'nın başrolde olduğu polisiye dönem dizisi yayınlandığı yıllarda büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Star TV ise yabancı film Bas Gaza'yı yayınlarken Kanal D, Kral Arthur Kılıç Efsanesi ve Amansız Takip'i ekrana getirdi. 

Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber'in arkasından Benimle Söyle adlı şarkı yarışmasını yayınlayan Fox TV daha sonra İlker Ayrık'ın başrolde olduğu Yapışık Kardeşler'i yayınladı. Show TV ise Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizinin özel bölümünün peşinden Sümela'nın Şifresi Temel filmini seyirciyle buluşturdu. ATV'de ise Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yayınlandı. 30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 mayıs 2020 reyting sonuçları

Cumartesinin reyting listesi en geç 12'de yayınlanır.

Önceki günün sonuçları30 mayıs 2020 reytingleri 30.05.2020 cumartesi reyting sonuçları
Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..

Mehmet Demirkol beIN Sports'tan Ayrıldı

beIN Medya bünyesindeki beIN Sports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Mehmet Demirkol kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Portakal FOX TV'den Ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı. Taraflar konu hakkında açıklama yaptı.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Kadın Pantolon Modelleri

Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri

Sprey Boya ÇeşitleriGörüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!