2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?


Haber Tarihi : 02 Haz 2020 22:47 Son Düzenlenme Tarihi : 03 Haz 2020 13:32

Salı akşamı televizyonda kanallar yine birbirinden iddialı yapımlara yer verdi. Haftanın her günü TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının yanı sıra pek çok film ve dizi de ekranda yerini aldı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçları incelendiğinde ise öne çıkan yapım yine Acun Ilıcalı'nın vazgeçilmez hale gelen programı Survivor oldu. Onu ana haber bültenleri ve filmler takip etti.  2 haziran 2020 reyting sonuçları

Evrim - Barış Murat Yağcı kavgasıyla gündeme oturan Survivor'ın son bölümünde ada konseyi ve gergin geçen parkur seyirciyi ekrana bağladı. Diğer taraftan gündemi takip etmek isteyen seyirciler Fatih Portakal'ın sunduğu FOX Ana Haber'e de yoğun bir ilgi gösterdi. Fox TV'de haber bülteninin peşinden Aslan Bacanak ve Sinyalciler adlı yerli sinema filmleri ekrana geldi. TRT 1'de ise çocukların sevgilisi olan Kral Şakir adlı çizginin sinema perdesinde süren hikayesi Kral Şakir: Oyun Peşinde vardı. Bu yapımın arkasından karantina döneminde izleyenlere eğlenceli anlar yaşatan Tutunamayanlar: Çevrimiçi dizisi sezon finali ile ekrana geldi.

Kanal D'de Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Çarkıfelek'in ardından Timuçin Esen'in başrolde yer aldığı Hekimoğlu dizisi 02.06.2020 Salı reytinglerinde üst sıralarda kendine yer bulmaya çalıştı. ATV, Doktor Strange adlı yabancı filmi ve Göktaşı adlı yerli yapımı yayınlarken Star TV Köşeyi Dönen Adam ile Delisin gibi Yeşilçam filmlerini, Show TV ise Güldür Güldür Show ve Kuzey Yıldızı'nı ekrana getirdi. 2 Haziran 2020 Salı Reyting Sonuçları

2 haziran 2020 reyting sonuçları

Sonuçlar en geç 12'de yayınlanır.

Bir önceki günün reytingleri
Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..

Mehmet Demirkol beIN Sports'tan Ayrıldı

beIN Medya bünyesindeki beIN Sports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Mehmet Demirkol kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Portakal FOX TV'den Ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı. Taraflar konu hakkında açıklama yaptı.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Kadın Pantolon Modelleri

Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri

Sprey Boya ÇeşitleriGörüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!