Mont Modelleri


Haber Tarihi : 02 Tem 2020 16:42

Birbirinden farklı mont modelleri sonbahar ve kış aylarının her zaman tercihi olmaya devam ediyor. Deri mont modelleri son zamanlarda oldukça popüler. Bayanların tercihi olan bu modeller havalı bir görünüm sağlıyor. Farklı renkleri ve kalıpları ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Günlük giyim için uygun olan parçalar kısa modelleri ile cezbetmeye devam ediyor.

Kahve ve hardal fermuarlı deri montlar bayanların ilk sırada tercihi olmayı başarmıştır. Yaka detayı ve fermuar uyumu ile oldukça kullanışlıdır. Bel kısmında bulunan kemeri ile bedeninize uygun hale getirebilirsiniz. Deri modeller uzun süre kullanıma uygundur. Kolaylıkla eskimez ve derisi aşınmaz. Bordo modeller de son zamanların popüler parçaları arasında yer alıyor.

Bayan Mont Modelleri

İlkbahar ve sonbaharın muhteşem parçaları kot mont modelleri herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Sırtı taşlı modeller ile spor ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kolları desenli mont modelleri de sporcu bayanların ilk sırada tercihi olmayı başarmıştır. Birçok mont modellerine  https://www.kadinmodasi.com/bayan-mont-modelleri web sitesi üzerinden göz atabilirsiniz
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!