Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük


Haber Tarihi : 02 Tem 2020 16:52

Binlerce yıl çeşitli etmenlerin bir araya gelmesi ile elmas oluşmaktadır. Doğanın kalbinden gelen bu değerli taşın özel yöntemler kullanılarak kesilmesi ile pırlantalar meydana gelmektedir. Bir mucize olan bu taşları parmaklarınızda pırlanta yüzük olarak takabilirsiniz. Böyle güzel ve hoş bir yüzüğün sevdiğiniz birinden hediye alınması ile daha da anlamlı hale gelmektedir.

Özel günlerde, küçük bir sürpriz yapmak istiyorsanız pırlanta yüzükler güzel bir seçenek olabilir. Eski Mısır’da ilk defa yüzüklerin takılması ile sevginin sonsuza kadar süreceğine inanmaları ile başlamıştır. Birkaç değişiklik olsa da yüzükler aşkın küçük gibi görünen büyük sembolüdür. Ayrıca her bakıldığında güzel şeyler anımsatmaktadır.

Pırlanta Yüzük Seçenekleri Nelerdir?

Her kadın bir pırlanta kadar değerlidir ve zevkleri de birbirinden farklı olmaktadır. Farklı tasarımlar ile pırlanta yüzük seçenekleri sizlere sunulmaktadır. 0,1 karattan başlayan yüzüklerden başlayarak daha büyük karatlarda da seçenekler arasında yer almaktadır. Çeşitli geometrik formlardan baget yüzükler içerisinden aradığınız yüzüğü bulabilirsiniz.

Koleksiyonda yer alan yüzüklere https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk sayfasından girerek rahatlık ile ulaşabilirsiniz.
Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..

Mehmet Demirkol beIN Sports'tan Ayrıldı

beIN Medya bünyesindeki beIN Sports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Mehmet Demirkol kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Portakal FOX TV'den Ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı. Taraflar konu hakkında açıklama yaptı.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Kadın Pantolon Modelleri

Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri

Sprey Boya Çeşitleri

Under Armour Ayakkabı Seçimi

Kopenhag Başakşehir Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

Kopenhag Başakşehir maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda? Rövanş maçı nasıl izlenir, canlı yayınlayan kanallar hangileri?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!