Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük


Haber Tarihi : 02 Tem 2020 16:52

Binlerce yıl çeşitli etmenlerin bir araya gelmesi ile elmas oluşmaktadır. Doğanın kalbinden gelen bu değerli taşın özel yöntemler kullanılarak kesilmesi ile pırlantalar meydana gelmektedir. Bir mucize olan bu taşları parmaklarınızda pırlanta yüzük olarak takabilirsiniz. Böyle güzel ve hoş bir yüzüğün sevdiğiniz birinden hediye alınması ile daha da anlamlı hale gelmektedir.

Özel günlerde, küçük bir sürpriz yapmak istiyorsanız pırlanta yüzükler güzel bir seçenek olabilir. Eski Mısır’da ilk defa yüzüklerin takılması ile sevginin sonsuza kadar süreceğine inanmaları ile başlamıştır. Birkaç değişiklik olsa da yüzükler aşkın küçük gibi görünen büyük sembolüdür. Ayrıca her bakıldığında güzel şeyler anımsatmaktadır.

Pırlanta Yüzük Seçenekleri Nelerdir?

Her kadın bir pırlanta kadar değerlidir ve zevkleri de birbirinden farklı olmaktadır. Farklı tasarımlar ile pırlanta yüzük seçenekleri sizlere sunulmaktadır. 0,1 karattan başlayan yüzüklerden başlayarak daha büyük karatlarda da seçenekler arasında yer almaktadır. Çeşitli geometrik formlardan baget yüzükler içerisinden aradığınız yüzüğü bulabilirsiniz.

Koleksiyonda yer alan yüzüklere https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk sayfasından girerek rahatlık ile ulaşabilirsiniz.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!