Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri


Haber Tarihi : 24 Ağu 2020 14:21

Özellikle aklımızda abiye ile bütünleşmiş bir parça olan bu giysi türü aslında son yıllarda hayatımıza dahil oldu.  Yıllar önce elbette vintage da diyebileceğimiz bu türü bir süre unuttuktan sonra bazı firmaların girişimleri ile raflarda yerini aldığınız görmekteyiz. Bir mezuniyet partisinde de giymeyi seçebilirsiniz piknikte de! Çünkü hepsine uygun tulum modelleri mevcut!

Bir mağazaya girdiğimizde hangimiz elimize alıp evirip çevirip acaba bende nasıl duracak diye incelemedik ki! Biraz cesaret edip deneyenler ise sonuçtan çok memnun kaldıklarından artık insanların üstünde sıkça tulum görmekteyiz.

Zamansız Tulum Modelleri

Dikkat edin gittiğiniz her düğünde muhakkak tulum modelleri ile karşılaşacaksınız! Taşı, payetli ışıl ışıl ! Dar paça ya da bol paça fark etmeksizin vücudunuza uygun modeli seçtiğinizde o ışıltılı havadan vazgeçemeyeceksiniz! Tulumun herhalde en güzel yanı tek parçadan oluştuğundan acaba üstüme giyeceğim kumaşı rengi tutturabilecek miyim kaygısı olmayacak!

Peki acaba piknikte giyilen yumuşacık bir penye kumaş tulum rahat ettirmez mi? Hem de acaba belim açıldı mı rengi uydu mu derdi olmadan!

Bir de herkesin hem fikir olduğu bir konu daha var Etekli tulum modelleri bir harika! Şort, pantolon ve etek! Tulum üreticileri artık bu tüm parçalar ile üretimler yapmakta! Hadi bir göz atalım: https://www.twist.com.tr/tulum-modelleri/
Galatasaray Kayserispor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

23.11.2020 Galatasaray Kayserispor şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? GS Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Başakşehir Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Beşiktaş Başakşehir şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? BJK İBFK hangi uyduda frekansta?

Gençlerbirliği Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Gençlerbirliği Fenerbahçe şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? GB - FB hangi uyduda frekansta?

Sivasspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

08.11.2020 Sivasspor Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Sivas GS yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nerede...

Fenerbahçe Konyaspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

07.11.2020 Fenerbahçe Konyaspor şifresiz nasıl izlenir? FB Konya yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Maç linki canlı yayın nerede...

Başakşehir Manchester United Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

04.11.2020 Başakşehir Manchester United şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda frekansta?

Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

02.11.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz nasıl izlenir? FB Antalya hangi yabancı kanalda, uyduda, maç linki canlı yayın nerede?

Galatasaray Ankaragücü Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

31.10.2020 Galatasaray Ankaragücü şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? GS Ankaragücü hangi uyduda maç linki canlı yayın nerede?

Sivasspor Maccabi Tel-Aviv Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

29.10.2020 Sivasspor Maccabi Tel-Aviv şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir PSG Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

28.10.2020 Başakşehir PSG maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Hangi kanalda?

Pırlanta Bileklik

Su Yolu BileklikGörüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!