Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri


Haber Tarihi : 24 Ağu 2020 14:21

Özellikle aklımızda abiye ile bütünleşmiş bir parça olan bu giysi türü aslında son yıllarda hayatımıza dahil oldu.  Yıllar önce elbette vintage da diyebileceğimiz bu türü bir süre unuttuktan sonra bazı firmaların girişimleri ile raflarda yerini aldığınız görmekteyiz. Bir mezuniyet partisinde de giymeyi seçebilirsiniz piknikte de! Çünkü hepsine uygun tulum modelleri mevcut!

Bir mağazaya girdiğimizde hangimiz elimize alıp evirip çevirip acaba bende nasıl duracak diye incelemedik ki! Biraz cesaret edip deneyenler ise sonuçtan çok memnun kaldıklarından artık insanların üstünde sıkça tulum görmekteyiz.

Zamansız Tulum Modelleri

Dikkat edin gittiğiniz her düğünde muhakkak tulum modelleri ile karşılaşacaksınız! Taşı, payetli ışıl ışıl ! Dar paça ya da bol paça fark etmeksizin vücudunuza uygun modeli seçtiğinizde o ışıltılı havadan vazgeçemeyeceksiniz! Tulumun herhalde en güzel yanı tek parçadan oluştuğundan acaba üstüme giyeceğim kumaşı rengi tutturabilecek miyim kaygısı olmayacak!

Peki acaba piknikte giyilen yumuşacık bir penye kumaş tulum rahat ettirmez mi? Hem de acaba belim açıldı mı rengi uydu mu derdi olmadan!

Bir de herkesin hem fikir olduğu bir konu daha var Etekli tulum modelleri bir harika! Şort, pantolon ve etek! Tulum üreticileri artık bu tüm parçalar ile üretimler yapmakta! Hadi bir göz atalım: https://www.twist.com.tr/tulum-modelleri/
Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..

Mehmet Demirkol beIN Sports'tan Ayrıldı

beIN Medya bünyesindeki beIN Sports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Mehmet Demirkol kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Portakal FOX TV'den Ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı. Taraflar konu hakkında açıklama yaptı.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Kadın Pantolon Modelleri

Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri

Sprey Boya Çeşitleri

Under Armour Ayakkabı Seçimi

Kopenhag Başakşehir Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

Kopenhag Başakşehir maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda? Rövanş maçı nasıl izlenir, canlı yayınlayan kanallar hangileri?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!