Kulak Üstü Kulaklık


Haber Tarihi : 29 Kas 2020 19:50

Kulak üstü kulaklık, rahat kullanım için dizayn edilen modern bir tasarıma sahiptir. Rahat kullanımının yanı sıra aynı zamanda konforlu ve işlevsel bir kullanım imkanı sunar. Hafif tasarımı, güçlü ses dinamiği ile zenginleştirilmiştir. Akustik tasarımı oldukça güçlüdür. Devam et özelliği sayesinde müzik keyfiniz yarıda kalmaz, uzun müzik keyfi yaparken konforlu kullanımı sayesinde size rahatsızlık vermez.

Kendisi gibi modern bir tasarıma sahip olan taşıma çantası sayesinde muhafaza etmek oldukça kolay ve güvenilirdir. Taşıma çantası sayesinde güvenle saklayabilir, kulaklığınızı darbelere ve düşmelere karşı koruma altına alabilirsiniz. Orijinal kutusunda olan ürünü,  yıl garanti özelliği sayesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Konforlu ve Rahat Kullanım İmkanı

Kulak üstü kulaklık modelleri, kulakları ve kafayı rahatsız etmeyen konforlu bir tasarıma sahiptir. Tasarımında mevcut olan kafa yastığı sayesinde uzun saatlerde bile konforlu bir şekilde rahatsız olmadan kendinize müzik ziyafeti verebilirsiniz.

Uzaktan kumanda ve mikrofon tasarımı sayesinde müziklerinizi kontrol etmek ve sesli görüşme yapmak da oldukça kolaydır. Ayarlanabilir kablo tasarımı ile kulaklığınızı istediğiniz mesafeden aygıtınıza bağlayabilirsiniz. Böylece müzik ziyafetiniz mesafelerin esiri olmaz.

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kulak üstü kulaklık modellerinden satın aldığınızda aldığınız ürün ücretsiz kargo hizmeti ile kapınıza kadar getirilip size teslim edilmektedir. Orijinal kutusunda bulunan ürününüz ambalajlı ve özenle paketlenerek size güvenle ve en kısa sürede teslim edilir.

Siz de tüm kulak üstü kulaklık modellerine https://www.desibela.com/kulak-ustu-kulakliklar adresinden erişebilirsiniz.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!