Peeling


Haber Tarihi : 01 Mar 2021 17:22

Peeling uygulamaları, cilt gözeneklerinin açılmasını sağlayacaktır. Cildinizin derinlemesine temizlenmesini sağlamak açısından cildinizde bekleterek, sonrasında yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda her gün kullanarak cildinizin temizliğini yapabilirsiniz. Kuru ya da yağlı olan ciltler için uygulama olabilir. Tamamen cildinizin temizliğini sağlamak açısından son derece önemlidir.

Peeling Nasıl Yapılır?

Uygulama, kuru cilt üzerine olabilir. Kullanılacak olan ürünün detaylarına göre hareket ederek uygulama yapabilirsiniz. Peeling yapmak isteyen kişiler, direkt olarak yüzünün göz ve dudak çevresinden uzak duracak şekilde uygulama yapmalıdır. Dikkat etmeniz gereken sonrasında temizleme işleminin saf su ile olmasıdır. Tamamen temizlenecek şekilde uygulamanın olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Peelingi yaptıktan 2 – 3 hafta içinde büyük oranda etkisini görmeniz mümkün.

Peeling Ürünleri

Farklı çeşitleri olan peeling için sıvı halinde olanları, maske gibi olanları var. Bunlardan hangisinin kullanımı sizin için uygunsa tercih edebilirsiniz. Jel gibi olanları ile cildin temizliğinin yapılması mümkün. Dilediğiniz gibi uygulama yapabilirsiniz. Cildin korunmasını sağlamak açısından hafif dokunuşlar ile uygulama yaparak cildinizi temizleyebilirsiniz.

Peeling Fiyatları

Çeşit çok olduğundan fiyat konusunda da geniş bir aralık olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda marka ya da belirlemiş olduğunuz boyut da önemlidir Miktarına göre fiyat belirlenmiştir. Siz de hemen inceleme yaparak satın alabilirsiniz. Peeling fiyatları ve diğer merak ettiğiniz cilt bakım ürünlerini görmek için hemen https://www.petitemaison.com.tr/yuz-temizleme-urunleri adresini ziyaret edebilirsiniz. Anında giriş yapabilirsiniz.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!