Barış Pehlivan Cumhuriyet Gazetesine Transfer Oldu

Medya dünyasında önemli bir transfer yaşandı. Bir süre önce Odatv'den ayrılan Barış Pehlivan, Cumhuriyet'e transfer oldu.


Haber Tarihi : 29 Mar 2021 18:58

Cumhuriyet gazetesinde Enver Aysever'in yazılarına geçtiğimiz günlerde son verilmişti. Bu ayrılığın ardından Cumhuriyet önemli bir ismi sayfalarına kattı. OdaTV'den ayrılan Barış Pehlivan, Cumhuriyet'in yeni köşe yazarı oldu.

Soner Yalçın'ın imtiyaz sahibi olduğu OdaTV haber sitesinden bir süre önce ayrılan Barış Pehlivan'ın yeni adresi Cumhuriyet gazetesi oldu.

barış pehlivan

Barış Pehlivan ile ilgili gelişmeyi Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya bugün duyurdu. Gazetenin birinci sayfasından da Barış Pehlivan'ın 1 Nisan'da ilk yazısını yazacağı açıklandı.

Küçükkaya gazetedeki gelişmeleri 'Gündem ve Cumhuriyet' başlığıyla bugün okurlarıyla paylaştı.

BARIŞ PEHLİVAN CUMHURİYET’TE...

Haberleriyle, kitaplarıyla kamuoyunun yakından takip ettiği değerli meslektaşımız Barış Pehlivan yazılarıyla Cumhuriyet’te... Barış Pehlivan, salı ve perşembe günleri politika sayfalarımızda “Arka Bahçe” köşesiyle Cumhuriyet okurlarıyla buluşacak. Pehlivan, “Arka Bahçe”de siyaset başta olmak üzere “ekonomi, medya, kültür-sanat” dünyasından kulisleri köşesine taşıyacak. Pehlivan, 1 Nisan’daki ilk yazısıyla okurlarımıza “merhaba” diyecek. Kısa bir süre önce “14 yıl toprağına su katttığı” OdaTV’ye veda ederken “Gazeteciliğe aynen devam” diyen Barış Pehlivan’a Cumhuriyet ailesine “Hoş geldin” diyorum. Silivri zindanında yatarken bile “gazeteciliğe aynen devam” eden Barış Pehlivan, yazılarıyla Cumhuriyet’e büyük güç katacak...
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!