Fisher Price Eğitici Köpekçik


Haber Tarihi : 19 Nis 2021 16:55

Fisher Price eğitici köpekçik oyuncak modelleri arasında en çok tercih edilen oyuncaklardan birisi de eğitici köpekçik oyuncaklarıdır. Çocukların ilgisini çeken, eğlendirirken öğreten, sesli ve ışıklı bir oyun arkadaşıdır. Türkçe Fisher Price eğitici köpekçik 100’den fazla kelimeyi, renkleri ve şekilleri seslendirerek çocukların öğrenmesini sağlar. Yumuşak bir yapıya sahip eğitici köpekçik, çeşitli şarkılar ışıklı ve çok renkli kalpli müzikler ile birlikte yanıp sönerek çocukların dikkatini çeker.

Ayağına, kulağına ve ışıklı kalbe dokunulduğunda farklı sesler çıkarır. Özel olarak üretilmiş ve canlı renkleri ile çocukların yanından ayırmayacak eğitici bir arkadaştır. Ailelerin tercihine göre İngilizce veya Türkçe seçenekleri bulunur. Çocukların yaşlarına göre uygun olarak tasarlanmış çok fazla şarkı, ses, melodi bulunan ve cümle kurabilen taklit edebilme özelliğine sahip özel oyuncaklardır.

Akıllı Fisher Price Eğitici Köpekçik

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi açısından oldukça kaliteli bir oyuncak olan eğitici köpekçik, pek çok fonksiyona sahiptir. Çocuklara; vücudun bölümlerini, sayıları, renkleri, kelimeleri tanıtabilir ve öğretebilir. Fisher Price eğitici köpekçik markanın en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyetinin çok yüksek olduğu eğitici bir oyuncaktır. Çocuğunuz ile birlikte büyüyecek ve en iyi arkadaşı olacağından emin olabilirsiniz.

Çocukların sosyalleşmesinde ve gerçek dünyayı hızlı bir şekilde tanımlayacak oyuncaklardan birisidir. Akıllı Fisher Price eğitici köpekçik oyuncakları, uygun fiyatlarda https://www.toysall.com.tr/fisher-price-1129 sitesinde görme şansınız vardır.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!