La Roche Posay Güneş Kremi Ne İşe Yarar?


Haber Tarihi : 23 May 2021 16:58

Bilindiği üzere, güneş ışınları cilt açısından oldukça zararlıdır. Temas ettiğinde cilt zarar görüp, hücreler zedelenebilir.  Bu UVA ve UVB güneş ışınlarından cildi koruyabilmek için, cilde uygun bir güneş kremi tercih edilmelidir. Çeşitli güneş kremi markaları bulunur. En çok bilinen markalardan biri de La Roche Posay güneş kremi çeşitleridir. Güneş kremi kullanımı cildin yaşlanmaması için çok önemlidir ve seçimi iyi yapılmalıdır.

İlk olarak, içeriğinin temiz olması ve kaç faktör olduğuna dikkat edilmelidir.   Faktörü az olanlar koruma açısından yeterli olmayabilir ve cilt zarar görebilir. La Roche Posay güneş kremi faktörü 50’ dir ve bütün cilt tipleri için çeşitleri bulunur. Hassas ve alerjik ciltler, kuru ve atopik cilt ve yağlı cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir.

Bunun dışında değişik formaları da kullanım bölgesine göre değişiklik gösterir. Vücut için kullanılacaksa, çok losyon ve sprey ürünler doğru olacaktır. Yüz için de krem formu tercih edilmelidir. La Roche Posay güneş kremi hem yetişkinler hem de çocuklar ve bebekler için özel üretilmiştir.

La Roche Posay Güneş Kremi Nasıl Kullanılmalıdır?

Bu güneş kremini kullanılırken, ilk olarak cilde uygun olan türü seçilmelidir. Güneşe çıkmadan en az yarım saat önce sürülmelidir.  Güneşin zararlı ışınlarına karşı, ciltte yeterli koruma sağlar. https://www.welldermo.com/la-roche-posay-gunes-kremi adresinden detaylı bilgi ve fiyat öğrenebilirsiniz.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!