Bluz ile Rahat Kombinler


Haber Tarihi : 23 May 2021 17:05

Bluz kadınların gardırobunun vazgeçilmez kıyafetlerindendir. Bluzlar yazlık ve kışlık kullanım için farklı kumaşlardan üretilmiştir. Bluz modelleri yaz aylarında terletmeyen ve serin tutan kumaşlardan tasarlanmıştır. Kış ayları için üretilen bluz modelleri daha çok yün dokulu ya da triko ve deri detaylara sahiptir. Bluz modelleri her alanda kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Bluzlar günlük hayatta kullanıldığı gibi özel gün davet düğün nişan gibi organizasyonlarda da kullanılabiliyor. Bluzlar spor ya da klasik tarzda üretilmiş ve kolay kombin yapılabilen kıyafetlerdir. Bir pantolon ya da bir etek ile kolaylıkla bütünlük sağlayabilir. Aynı zamanda bluzlar işyeri ve ofislerde de kadınlar tarafından tercih edilen kıyafetler arasındadır. 

Bluz Modelleri Ve Fiyatları

Bluz modelleri her kadının zevkine ve beğenisine uygun farklı tarzlarda üretilmiş olarak piyasaya sunulmuştur. Bluzlar spor tarzda olduğu gibi klasik tarzda da üretilmiştir. Bluzlarda baskılı işlemeli fırfırlı tül detaylı gibi modellere rastlamak mümkündür. Pırıltılı nakış detaylı boncuk işlemeli bluzlar daha çok gece davetlerinde tercih edilen modeller arasındadır. Bu tür bluz modelleri kumaş pantolon ya da etekle kombinlenecek şık bir görünüm ortaya çıkarılabilir.

Bluz modellerinde fiyatlar bluzun model özelliğine kumaş kalitesine göre farklılık gösterebiliyor. Günlük kullanım için olan bluz modelleri özel günler için kullanılanlara göre daha uygun fiyatlıdır. https://www.dilvin.com.tr/kadin-bluz-modelleri  sitesinden bütçenize ve ihtiyacınıza ve beğeninize uygun olan bluz modelini güvenle satın alabilirsiniz. 
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!