Keten Gömlek


Haber Tarihi : 27 Tem 2021 19:14

Gömlek modellerinde keten kumaş özellikle yaz aylarında çok tercih edilen bir kumaş türüdür. Serin tutan ve terletmeme özelliğine sahip olan keten gömlekler kadın erkek herkes için ideal kıyafetlerdir. Keten gömlek erkeklerde farklı kesimlerde ve modellerde sunulmaktadır. Her bedene ve her kalıba uygun olarak tasarlanmış olan keten gömlek modelleri yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yerini her zaman korumaktadır.

Keten Gömlek Modelleri

Erkeklerde keten gömlek modelleri denim kesim, modal, oversize, ekose gibi farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Bu gömlekler spor bir tarzı yansıtmakla birlikte resmi toplantılarda da kullanılabilmektedir. Keten gömlek modelleri yaz aylarında uygun bir şort ile deniz kenarında kullanılabileceği gibi takım elbise içinde de güzel bir kombin oluşturabilmektedir. Erkek gömlekleri arasında keten gömlekler en çok kullanılan gömlek modelleridir. Bu gömlekler serin tutması ve yakmaması sebebiyle yaz aylarında daha çok kullanılmaktadır.

Farklı keten gömlek modellerini inceleyerek bu modeller içerisinden renk, desen ve model olarak size uygun olanı seçebilirsiniz. Bunun için https://www.beyyoglu.com/erkek-gomlek sayfasını ziyaret ederek keten gömlekleri incelebilirsiniz.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!