Kullanim Kosullari

·         Medyanoz.org sitesine ilk kez girdiginiz andan itibaren asagidaki kosullari kabul etmis olursunuz. Bu kosullari kabul etmiyorsaniz lütfen siteyi tekrar ziyaret etmemeniz önerilir.

·         Medyanoz asagidaki kullanim kosullarini ilerleyen zamanlarda yenileyebilir. Kosullari düzenli olarak takip etmeniz önerilir.

·         Medyanoz, kisisel verilerinizi kosullari ihlal etmediginiz sürece hiçbir sekilde elde etmez ve saklamaz.

·         Medyanoz’da yayinlanan özel haberler diger yayin organlari tarafindan kaynak göstermek sartiyla yayinlanabilir.  Kaynak gösterme: Yayinlanacak içerigin sonuna eklenecek "Kaynak : MEDYANOZ" ibaresidir. Bu ibare metin boyutu azami olarak 14 piksel veya 12 punto büyüklügünde olmali, ibare renginin içerigin yayinlanacagi alanin arkaplan renginden gözle görülebilir ve net bir biçimde ayirt edilebilir olmali, ilgili ibareye Medyanoz üzerinden erisilen uzantinin köprü olarak atanmis ve ilgili ibareye yayinlanan alan adi ya da platform üzerinden tiklandiginda Medyanoz üzerinden erisilen uzantiniya erisilebiliyor olmasi gerekmektedir. Bu sartlari saglamayan ibareler yok hükmünde sayilir ve Medyanoz hukuki islem baslatma hakkini gizli tutar.

·         Medyanoz, kullanicilarina reklam gösterme hakkina sahiptir, Medyanoz kullanicilarinin reklam engelleyici uygulama kullanarak kurumun gelir kaynaklarina zarar vermesi yasadisidir ve Medyanoz kullanicilari bu durumda yasal yaptirimlarla karsilasacaklarini bilmektedir.

·         Medyanoz’daki yazilim ve kodlamalar hiçbir sekilde kopyalanamaz, baska bir mecrada paylasilamaz.

·         Kosullarin ihlali durumunda Medyanoz, her türlü yasal yaptirima basvurmakla yükümlüdür.


Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!