Better Call Saul Geliyor


Haber Tarihi : 28 Oca 2014 16:23

Gelişmelerden haberdar olmak için takip edin. >    

Fatih Halis Eroğuz - MEDYANOZ ÖZEL 

https://twitter.com/FatiHalisEroguz

Breaking Bad'i bilmeyeniniz yoktur herhalde. Şimdi izlemeyenler için spoiler vermeden sizlere olayı anlatmaya çalışacağım. Breaking Bad'de bizim ana kahramanımızın bir şekilde iş anlaşmaları yaptığı,görüş almaya çalıştığı Saul Goodman vardı. Saul Goodman adındaki bu avukatın reklam filmlerindeki sloganı ise ' Better Call Saul ' şeklindeydi. İşte bu slogan Breaking Bad yapımcıları tarafından komedi-suç türünde bir diziye dönüştürülüyor. Türkçe çeviri olaraksa ' En iyisi Saul'u Arayın ' diyebiliriz.

Henüz ortada pek detay olmadığı için çok fazla bilgiye sahip değiliz ama Saul Goodman'ı normal olarak Bob Odenkirk canlandıracak. Asıl bombayı vermek gerekirse Jonathan Banks kesin olarak dizide rol alacak. Breaking Bad'deki efsane karakterleri Walter White ve Jesse Pinkman ise bu dizide karşımıza tekrar çıkabilirler. Dizi 2015 içinde kesin olarak başlayacak ama henüz ay ve gün içeren net bir tarih belirtilmedi.

Dizinin ilk sezonu 10, ikinci sezonu ise 13 bölümden oluşacak.

Better Call Saul reklamları ve Saul Goodman'ı hatırlamak ya da keşfetmek için aşağıdaki 2 videoya bakabilirsiniz.

Detaylar ulaştıkça paylaşmaya devam edeceğiz.

Gelişmelerden haberdar olmak için takip edin. >    

 better call saul better call saul kimler oynayacak better call saul breaking bad better call saul izle better call saul fragman better call saul oyuncu kadrosu better call saul ne zaman vizyona giriyor better call saul ne zaman başlayacak better call saul kadro better call saul saul goodman roller kim oynayacak walter white var mı better call saul jesse pinkman olacak mı better call saul başlangıç tarihi better call saul ne zaman başlayacak
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!