VİDEO HABER

Interstellar Kasımda Vizyonda


Haber Tarihi : 05 Şub 2014 11:19

Gelişmelerden haberdar olmak için takip edin. >    

MEDYANOZ - ÖZEL

2014'ün vizyona girmeden adından en çok söz ettiren filmlerinden birisi olan Interstellar (Yıldızlararası) 7 Kasım'da Türkiye'de vizyona girecek. Filmin yönetmen koltuğunda Christopher Nolan otururken senaryo iki kardeşin ortak ürünü. Yani filmin yazarları Jonathan ve Christopher Nolan. İşin asıl ilgi çekici ve merak uyandırıcı tarafı da bu. Bu iki başarılı kardeşin birlikte yapacakları bu işten nasıl bir kalite çıkacağı büyük bir merak konusu.

Bilim kurgu türündeki film, Kip S. Thorne'nun evrende 'Solucan Delikleri'nin gerçekten var olduğu ve bu sayede zamanda yolculuğun mümkün olabileceği teorisinden ilham alınarak yaratılmıştır. Filmin hikayesi bir grup cesur kaşifin bu deliklerden birine gitmeye karar vermesi sonrasında gelişiyor. Bu bilinmeyen boyuta yapacakları yolculukta, birlikte kalabilmek için verdikleri mücadele her birini ayrı zorluklarla karşılaştırıyor. 

Film için en tartışılan konulardan birisi ise başrol oyuncusunun ismi oldu. Matthew McConaughey her ne kadar iyi bir aktör olsa da birçok seyirci sosyal medyada ve forumlarda kendisinin bu rolün hakkını veremeyeceğini ifade etti.

Filmin oyuncuları arasında Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain ve Michael Caine,Wes Bentley, Casey Affleck, Topher Grace,Leah Cairns gibi isimler bulunuyor. 

Filmin müziklerini ise usta isim Hans Zimmer yaptı.

Filmin yayınlanan ilk Türkçe altyazılı teaserıyıldızlararası yıldızlar arası interstellar christopher nolan jonathan nolan interstellar ne zaman vizyona girecek interstellar türkiyede ne zaman sinemalara gelecek interstellar konusu Interstellar ne anlatıyor Interstellar ne zaman yayınlanacak Interstellar ne zaman gösterime girecek Interstellar vizyon tarihi Interstellar gösterim tarihi Interstellar çıkış tarihi Interstellar fragman izle Interstellar tanıtım izle Interstellar türkçe izle Interstellar türkçe altyazılı izle Interstellar oyuncu kadrosu Interstellar kimler oynuyor Interstellar müziklerini kim yapıyor Interstellar yönetmeni kim Interstellar senaryoyu kim yazdı
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!